НУШ 2018

Навчальні матеріали для НУШ

Оприлюднено допоміжні видання для вчителів пілотних класів.
Команда натхненників філософії Нової української школи підготувала проекти методичних матеріалів для навчання за оновленим стандартом освіти.
Модельні програми створені на основі відгуків вчителів щодо пілотування НУШ та мають, радше, рекомендаційний характер. На базі цих матеріалів, сучасне вчительство може розробляти власні програми, аж до календарно-тематичних планувань.
Цього року ми розширили коло розробників, залучивши, зокрема, таких відомих фахівців, як Олена Ліннік, Наталія Гавриш і запропонували підхід з дев’ятьма місячними темами замість торішніх тижневих. Важливо розуміти, що місячні теми зберігають зв’язок з попередніми тижневими. Хоча він складний, не лінійний– розповів керівник авторських груп нового стандарту освіти, а також однієї з типових освітніх програм НУШ Роман Шиян.
В загальному доступі тепер є цілий перелік матеріалів та посібник для вчителів, що допоможуть педагогам вдатися у найтонші деталі, не залежно від того, які освітні програми вони обрали – типові чи нетипові.
 Українська мова та читання 
Модельна програма для інтегрованого курсу  «Українська мова та читання», авторства Ірини Старагіної розрахована для використання у 1-2 класах НУШ. У матеріалі виокремлено проблемні питання для конкретних періодів навчання дітей, на які варто звернути окрему увагу. Також зазначено очікувані від освітньої діяльності результати, перелік пропонованих для читання видань і т. ін.


Для мовно-літературної галузі замість чіткого планування було запропоновано вводити щотижневі кейси (таке собі орієнтовна календарно-тематична підготовка) для пілотних 2 класів. У таких кейсах окреслено змістові лінії та запропоновано зміст занять. Також таке планування містить додатки з активностями.
 Математика 
Марія Барна та Ольга Гісь працювали над розробкою модельної програми з математики для І циклу навчання (1-2 класи). У методичці деталізовано очікувані результати, описано інструменти оцінювання для кожного відрізку освітнього процесу. Також модельна програма містить пропонований зміст тем та опис діяльності.


Розроблено й календарно-тематичне планування з математики для другого пілотного класу (план розрахований на період до грудня включно).


Планування умовно розділене на декілька секторів – «Лічба», «Числа. Дії з числами», «Вимірювання величин», «Просторові відношення. Геометричні фігури», «Робота з даними». Кожна з цих частин містить навички, які повинен здобути учень, орієнтовні  теми для вивчення та очікувані результати від дитини.
 Я досліджую світ 
Навчальна програма з цього курсу розроблена Ольгою Волощенко та Олександрою Козак. Методичний матеріал містить такі важливі компоненти як: очікувані від учнів результати, заплановані теми та змістові лінії, яких варто притримуватись упродовж зазначених періодів під час І циклу (1-2 класів).


Також нещодавно з’явився зошит «Я досліджую світ» до теми «Способи пізнання» для 2 класів Нової української школи. У ньому запропоновані вправи, що підійдуть для розкриття теми. Завдання розраховані на спільну роботу дітей та вчителів під час уроків.



Добірка "Куточок настрою"
41 файл для БЕЗКОШТОВНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ
https://drive.google.com/…/1PWq1gRUmQmDoi8yD6SzOgbl1O72Jcb9…
Грибочки
Квітка настрою
Котики
Портфелі
Смайлики
Смішарики
Совенята
Совенята - шаблони, інструкція, приклад
Сонечка
Соняшники
Зберігайте на комп'ютер, бо фейсбук чомусь видаляє(

Комментариев нет:

Отправить комментарий